İş Ortaklarımız

 • Mehmet Gürsoy
  Mehmet Gürsoy

  Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi “Eğitim İletişimi ve Planlaması” bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi “İnsan Kaynakları Yönetimi” alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Halen Maltepe Üniversitesi’nde “İletişim Bilimleri” alanında doktora eğitimini sürdürüyor.


  Çalışma hayatına 1999 yılında Koç Grubu’nun eğitim ve danışmanlık firması olan i.d.e.a.’da Öğretim Tasarımı Uzmanı olarak başladı. 4 yıl boyunca birçok projede tasarımcı/proje yöneticisi/konu uzmanı olarak görev aldı. Ek olarak, “eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi”, “eğitim programlarının tasarlanması”, “eğitim sonuçlarının değerlendirilmesi” alanlarında eğitim verdi ve danışmanlık yaptı.


  2004 yılında başlayan KoçAkademi projesi için danışman olarak Koç Holding’e transfer oldu. KoçAkademi sisteminin tasarımı ve yönetimi, tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi, eğitsel içeriklerin geliştirilmesi, elektronik eğitim ve öğrenme kaynakları sistemlerinin kurulması, çeşitli portalların tasarımı, değerlendirme/raporlama altyapılarının kurulması, iletişim ve tutundurma çalışmalarının yürütülmesi gibi konularda çalıştı. Bunların yanı sıra Koç Topluluğu Lider Geliştirme programlarının yönetimi görevini de 2006-2015 yılları arasında sürdürdü. Bulunduğu pozisyonun doğal bir gereği olarak her türlü öğrenme/eğitim/gelişim konusunda Koç Topluluğu şirketlerine destek verdi.


  15 yıllık Koç Topluluğu deneyiminden sonra, 2015 yılından itibaren öğrenme ve gelişim alanında danışman olarak profesyonel çalışma hayatını sürdürüyor. Aynı zamanda kurucu yönetim kurulu üyelerinden biri olduğu TEGEP’te (Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) halen denetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

 

E-Bülten

Adisa ile ilgili haber, duyuru ve yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kayıt olun.